Prawo rodzinne

Kancelaria Prawna Osbornes w Londynie już od 40 lat świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego, włączając:
  • Kontakt i opieka nad dziećmi (również za granicą)
  • Sprawy uprowadzenia dzieci
  • Wywożenie dziecka z kraju
  • Wszystkie pozostałe sprawy związane z dziećmi
  • Sprawy związane z alimentami
  • Sprawy z opieką społeczną
  • Rozwód
  • Umowy separacyjne
  • Umowy przedmałżeńskie
  • Przemoc w rodzinie

Zatrudniając naszych prawników w swojej sprawie, będziesz miał jedną z najbardziej szanowanych i największych praktyk prawa rodzinnego w Londynie po swojej stronie. Nasi prawnicy stale otrzymują znakomite rekomendacje w niezależnych rankingach, zestawieniach Chambers or The Legal 500.

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie klientom solidnej porady prawnej, skrojonej na indywidualną miarę w zależności od okoliczności konkretnego przypadku i w najlepszym interesie osób, które reprezentujemy. Nasi prawnicy są członkami Resolution-stowarzyszenia prawników rodzinnych zaangażowanych w konstruktywne rozwiązywanie sporów rodzinnych. Wszyscy nasi adwokaci stosują się do kodu postępowania Resolution.

Nasi prawnicy w pełni rozumieją niepokój i strach, jaki mogą powodować spory rodzinne. Możesz być pewien, że Twój prawnik zawsze będzie gotowy przedyskutowć Twoją sprawę w zaufaniu, z wyrozumieniem i taktem. Jednocześnie każdy adwokat ma także bardziej komercyjne, praktyczne i realistyczne podejście do sporów aby jak najlepiej reprezentować Twoje interesy. Nasz oddział rodzinny podejmuje się także spraw finansowanych ze środków publicznych, jeśli należy Ci się zapomoga prawna.

Brytyjscy specjaliści prawa związanego z uprowadzeniami dzieci

Przeprowadzka z dzieckiem zagranicę lub z jednej części kraju do drugiej bez zgody rodzica będzie traktowana jako uprowadzenie. Jeśli Twoje dziecko zostało zabrane do innego kraju lub miasta bez Twojej zgody, jak najszybciej poszukaj porady prawnej eksperta na temat kroków, które możesz podjąć aby je odnaleźć.

Jeśli Twoje dziecko zostało uprowadzone z państwa Konwencji Haskiej, kancelaria prawna Osbornes może Cię wesprzeć w otrzymaniu zapomogi prawnej na poczet koszyów sądowych. Polska jest sygnatariuszem Konwencji Haskiej.

Jeśli zastanawiasz się nad przeprowadzką z dzieckiem do innego państwa, powinieneś zasięgnąć porady prawnej eksperta przed zrobieniem tego. Zapomoga prawna także będzie dostępna w zależności od Twojej sytuacji finansowej.

Już teraz możesz umówić się na poufne spotkanie z prawnikiem rodzinnym aby porozmawiać o Twojej sprawie. Tylko teraz za specjalną cenę £199 z VATem.

Jako podsumowanie spotkania otrzymasz dokument, w którym będzie wyszczególnione wszystko co zostało przedyskutowane. Będzie on rownież zawierał nasze zalecenia w sprawie dalszego postępowania.

Aby umówić się na spotkanie i dowiedzieć jak możemy Ci pomóc zadzwoń do Ebru Mokhtarnia już dzisiaj na
020 7681 8689.

 

Your next step

If you require advice on any family law issue contact us by calling us or by filling in an online enquiry form.

You will speak to a member of our family solicitors London team who will have a confidential chat with you, taking down specific details of your situation and what you need help in.

We will then let you know whether we can help you and arrange for a convenient time for you to come to our office, meet your solicitor and discuss your case in much more detail.

“They are pragmatic, keep people calm and keep costs under control.”

Need some advice?


Fill out the form below

Name*

Email*

Telephone*

Message

Department*

Please leave this field empty.

Visit Osbornes on: